РАСПОРЕД ПРИЈЕМА РОДИТЕЉА УЧЕНИКА

ОШ ”ПЕТАР ПЕТРОВИЋ ЊЕГОШ”

ПРВО  ПОЛУГОДИШТЕ ШКОЛСКЕ 2018/2019. ГОДИНЕ

 

Предметна настава

 

Ред.број ПРЕЗИМЕ И ИМЕ НАСТАВНИКА ПРЕДМЕТ КОЈИ ПРЕДАЈЕ ВРЕМЕ ПРИЈЕМА

РОДИТЕЉА

1. Јаковљевић Маја Српски језик Уторак , 10:45-11:30
2. Дудварски Мирјана Српски језик Петак, 9:50-10:35
3. Соња Мудрић Италијански језик Понедељак,  9:55 – 10:40
4. Рабреновић Тијана Енглески језик Четвртак, 8:50 – 9:35
5. Марковић Весна Енглески језик Четвртак, 8:50 – 9:35
6. Филиповић Дуња Географија Петак,  10:45 – 11:30
7. Баџим Беламарић Марина Историја Четвртак, 10:45 – 11:30
8. Станковић Невена Математика Понедељак,  9:55 – 10:40
9. Божиновић Весна Математика Среда , 9:55 – 10:40
10. Панајотовић Борка Хемија Уторак, 11:35-12:20
11. Кајтез Светлана Физика Понедељак,  10:45 – 11:30
11. Новчић Даница Биологија Уторак, 9:55 – 10:40
12. Златковић Стокић Љиљана Ликовна култ. Среда,  10:45 – 11:30
13. Кунарац Александра Музичка култура Понедељак, 10:45 – 11:30
14. Божиноски Крстић Биљана ТИО Уторак, 10:45 – 11:30
15. Ђурчилов Александар ТИО Уторак, 10:45 – 11:30
16. Милановић Срђан Физичко васп. Среда, 11:30-12:15
17. Радичевић Јелена Физичко васп. Среда, 10:45 – 11:30
18. Ивковић Тома Верска настава Уторак, 10:45 – 11:30
       
       

 

Дан отворених врата одржава се и сваког првог уторка у месецу у времену

 

од 15:30 до 16:30

 

 

 

 

Директор школе

 

______________________

 

Весна Барачков

 

 

 

РАСПОРЕД ПРИЈЕМА РОДИТЕЉА УЧЕНИКА

ОШ ”ПЕТАР ПЕТРОВИЋ ЊЕГОШ”

ДРУГО   ПОЛУГОДИШТЕ ШКОЛСКЕ 2018/2019. ГОДИНЕ

 

Разредна настава

 

Ред.број ПРЕЗИМЕ И ИМЕ НАСТАВНИКА Разред и одељење ВРЕМЕ ПРИЈЕМА РОДИТЕЉА ДАН ОТВОРЕНИХ ВРАТА
1. Наташа Јокић 1-1 Петак, 10:45-11:30

 

Први четвртак у месецу

15:00 – 16:00

2. Марија Пурић 1-2 Петак, 10:45-11:30

 

Први четвртак у месецу

15:00 – 16:00

3. Љиљана Маринковић 1-3 Четвртак, 10:45-11:30

 

Први четвртак у месецу

15:00 – 16:00

4. Зоран Дамчевић 2-1 Петак, 9:55 – 10:40 Први уторак у месецу, 15:30 -16:30
5. Олга Кнежевић 2-2

 

Среда, 11:30-12:15 Први уторак у месецу, 15:30 -16:30
6.

 

 Биљана Лазаревић 3-1 Среда, 8:50-9:35 Први уторак у месецу

15:30 – 16:30

 

7.

Јелисавета Делић 3-2 Уторак, 8:50 – 9:35 Први уторак у месецу

15:30 – 16:30

8. Дијана Жугић 4-1 Четвртак, 9:50 – 10:35

 

Први уторак у месецу

15:30 – 16:30

9. Љубица Лисул Поповић 4-2 Среда, 10:45-11:30

 

Први уторак у месецу

15:30 – 16:30

10. Тијана Бојовић 1-1 Четвртак, 10:45-11:30

 

Први понедељак у месецу

15:00 – 16:00

11. Биљана Нишевић 1-2 Четвртак, 10:45-11:30

 

Први уторак у месецу, 15:00 -16:00
12 Александра Вуловић 2-1 Уторак, 10:45-11:30

 

Први четвртак у месецу

15:00 – 16:00

13. Маја Рашковић 2-2 Уторак, 10:45-11:30

 

Прва среда у месецу

15:30 – 16:30

 

 

Директор школе

 

______________________

 

Весна Барачков

 

 

ВРЕМЕ РАДА БИБЛИОТЕКЕ

 ПОНЕДЕЉАК

 9:30 – 13:30

 УТОРАК

 9:35 – 13:10

 11:35 – 13:15

 СРЕДА

 9:30 – 13:30

 ЧЕТВРТАК

10:45  – 12:20

12:25 – 13:15     

ПЕТАК

8:509:50