Целодневна и  разредна настава

Разред и одељењеИме и презиме учитељаНаставни предмети
    1-1Маја Рашковић     Татјана ЂорђевићСрпски језик, математка, ликовна култура, ГВ   Свет око нас, музичк култура, физичко васпитање, дигитални свет
      1-2Александра Вуловић     Тања МитровићСрпски језик, математка, ликовна култура, ГВ   Свет око нас, музичка култура, физичко васпитање, дигитални свет  
      2-1Јелисавета Делић     Биљана НишевићСрпски језик, математка, ликовна култура, ГВ   Свет око нас, музичка култура, физичко васпитање, дигитални свет    
      2-2Биљана Лазаревић     Тијана БојовићСрпски језик, математка, ликовна култура, ГВ   Свет око нас, музичка култура, физичко васпитање, дигитални свет
3-1Милица ЈовановићСрпски језик, математка, природа и друштво, музичка култура, ликовна култура, физичко васпитање, ГВ, пројектна настава          
3-2Дијана ЖугићСрпски језик, математка, природа и друштво, музичка култура, ликовна култура, физичко васпитање, ГВ, пројектна настава
4-1Наташа ЈокићСрпски језик, математка, природа и друштво, музичка култура, ликовна култура, физичко васпитање, ГВ, пројектна настава
4-2Марија ПурићСрпски језик, математка, природа и друштво, музичка култура, ликовна култура, физичко васпитање, ГВ, пројектна настава
4-3Љиљана МаринковићСрпски језик, математка, природа и друштво, музичка култура, ликовна култура, физичко васпитање, ГВ, пројектна настава

Предметна настава

Име и презимеПредметРазред и одељење
Мирјана Дудварскисрпски језик5/1,2;   8/1,2; 
Маја Јаковљевићсрпски језик6/1,2;  7/1,2; 
Снежана Детар Јевђовићиталијански језик5/1,2;  6/1,2;  7/1,2; 8/1,2;
Весна Ћоровићенглески језик3/1,2;  4/1; 5/1,2;  6/ 1,2;  7/1,2  8/2;
Тијана Шуковићенглески језик   1/1,2;   2/1,2;  4/2,3;  8/1;  
Весна Божиновићматематика5/1,2;   8/1; 
Јелена Милојевићматематика6/1,2;  7/1,2  8/2; 
Сара Јерковићисторија5/1,2;  6/1,2;  7/1,2;  8/1,2;
Дуња Филиповићгеографија  5/1,2;  6/1,2;  7/1,2;  8/1,2;
Мирјана ТравицаБиологија5/1,2;  6/1,2;  7/1,2;  8/1,2;
Светлана Кајтезфизика6/1,2;  7/1,2;  8/1,2;
Борка Панајотовићхемија 7/1,2;  8/1,2;
Александар Ђурчиловтехника и технологија5/1,2;  6/1,2;  7/1,2;  8/1,2
Биљана Божиноски Крстићтехника и технологија       5/1,2;  6/1,2;  7/1,2;  8/1,2  
Љиљана Златковић Стокићликовна култура5/1,2 ;  6/1,2;  7/1,2;  8/1,2
Срђан Милановићфизичко и здравствено васпитање        5/1,2;   6/1,2;  7/1,2;  8/1,2    
Јелена Томићмузичка култура5/1,2;  6/1,2;  7/1,2; 8/1,2
Срђан МилановићОФА                        6/1;
   
Јелена Радичевић                   ОФА                      5/1,2 ;  6/2;
Тома Ивковићверска настава  1-1/2; 2-1/2 ; 3-1/2; 4-1; 4-2/3;  5-1/2; 6-1/2; 7-1,2;  8-1/2; 
Дуња Филиповићграђанско васпитање      5-1,2; 6-1/2;  7-1,2;  8-1/2;
Александар Ђурчиловинформатика и рачунарство5/1,2;  6/1,2  7/1  
Биљана Божиноски Крстићинформатика и рачунарство5/1,2; 7/2;  8/1,2
Светлана Кајтезинформатика и рачунарство 6-1,2  7-1,2   8-1,2
Љиљана Златковић Стокићцртање, сликање и вајање5-1,2;  6-1,2;  7-1,2;  8-1/2; 
Јелена Томићхор       5-1/2;   6-1/2;  7-1/2;  8-1/2; 

           Одељењске старешине у целодневној и  разредној настави

Име и презимеРазред и одељење
Маја Рашковић1/1
Александра Вуловић1/2
Јелисавета Делић2/1
Биљана Лазаревић2/2
Милица Јовановић3/1
Дијана Жугић3/2
Наташа Јокић4/1
Марија Пурић4/2
Љиљана  Маринковић4/3

              Одељењске старешине у предметној настави

Име и презимеРазред и одељење
Јелена Томић5-1;
Мирјана Дудварски5-2;
Маја Јаковљевић6-1;
Срђан Милановић6-2;
Весна Чомић7-1;
Дуња Филиповић7-2;
Тијана  Шуковић8-1;
Мирјана Травица8-2;