ОШ ”ПЕТАР ПЕТРОВИЋ ЊЕГОШ”

Прво полугодиште школске 2022/23. године

Предметна настава 

РАСПОРЕД ПРИЈЕМА РОДИТЕЉА УЧЕНИКА

Прво полугодиште школске 2022/23. године

Предметна настава 

Ред.бројПРЕЗИМЕ И ИМЕ НАСТАВНИКАПРЕДМЕТ КОЈИ ПРЕДАЈЕДАН ОТВОРНИХ ВРАТА
1. Маја ЈаковљевићСрпски језик  Среда, 9.55-10.45
2.Мирјана ДудварскиСрпски језик  Уторак, 10.45-11.30
3.Снежана Детар ЈевђовићИталијански језик  Четвртак, 11.35-12.20
4.Тијана ШуковићЕнглески језик  Понедељак, 11.35-12.20
5. Весна ЋоровићЕнглески језик  Понедељак, 9.55-10.40
6.Дуња ФилиповићГеографија  Уторак, 11.35-12.20
7.Сара Јерковић  Историја  Среда, 9.55-10.40
8.Јелена Милојевић  Математика  Уторак, 9.55-10.40
9. Весна Божиновић  Математика  Среда, 8.50-9.35
10.Борка Панајотовић  ХемијаУторак, 9.15-10.00
11.Светлана Кајтез  Физика и ИнформатикаСреда, 11.35-12.20
12.Мирјана Травица  Биологија  Четвртак, 10.00-10.45
13. Љиљана Златковић СтокићЛиковна култ.  Четвртак, 8.50-9.35
14.Јелена ТомићМузичка култура  Уторак 9.55-10.40
15.Биљана Божиноски Крстић  ТИТ и информатикаПонедељак, 10.45 – 11.30
16.Александар Ђурчилов  ТИТ и информатикаЧетвртак, 8.50-9.35
17.Милановић Срђан  Физичко васп.Понедељак, 10.45 – 11.30
18. Јелена  Радичевић    ОФАСреда, 12.25 – 13.10
19.Стефан РађенВерска настава  Понедељак, 9.55-10.40

ОШ ”ПЕТАР ПЕТРОВИЋ ЊЕГОШ”

ПРВО   ПОЛУГОДИШТЕ ШКОЛСКЕ 2022/2023. ГОДИНЕ

Ред.бројПРЕЗИМЕ И ИМЕ НАСТАВНИКАРазред и одељењеВРЕМЕ ПРИЈЕМА РОДИТЕЉАДАН ОТВОРЕНИХ ВРАТА
1.Наташа Јокић  1-1Уторак 9.55-10.35Први четвртак у месецу 15.15 – 16.00
2.   Марија Пурић1-2Уторак, 10.45-11.30Први четвртак у месецу 15.15 – 16.00
1.Маја Рашковић  2-1  Четвртак 9.55-10.40Први уторак у месецу 15.15 – 16.00
2.Александра Вуловић  2-2  Понедељак, 8.50-9.35Први уторак у месецу 15.15 – 16.00
3.Биљана Лазаревић  3-1Уторак, 9.55-10.35Први уторак у месецу 15.15 – 16.00
4.Јелисавета Делић  3-2Уторак, 8.50-9.30Први уторак у месецу 15.15 – 16.00
5.Љубица Лисул Поповић  4-1  Уторак, 9.55-10.35Први уторак у месецу 15.15 – 16.00
6.Дијана Жугић  4-2Четвртак 9.55-10.40Први уторак у месецу 15.15 – 16.00
9.Милица Јовановић1-1Четвртак 10.45-11.30Први понедељак у месецу 15.45-16.30
10.Биљана Нишевић  1-2Четвртак 10.45-11.30Први уторак у месецу 15.45 – 16.30
11.Љиљана Маринковић  2-1Уторак, 10.45-11.30Први четвртак у месецу 15.15 – 16.00
12Тања Митровић  2-2Уторак, 10.45-11.30Прва среда у месецу   15.30-16.15

Разредна настава

ВРЕМЕ РАДА БИБЛИОТЕКЕ

ПОНЕДЕЉАК

10.45-12.30

УТОРАК

12.3014.45

СРЕДА

9.30 – 13:30

ЧЕТВРТАК

9.30 – 13:30