13.6.2022. Витезов велики наградни конкурс

И ове школске године часопис “Витез” наградио је најбоље ученике из свих крајева наше земље.
Ученици I/1, Даринка Јовановић, Лука Богдановић и Теодора Станковић су на ликовном конкурсу награђени књигама и дипломама.

11.6.2022. Атлетика

На Ади Циганлији 11.6.2022. године одржано Градско такмичење у трчању.
Учествовали су ученици наше школе,
Вања Максимовић и Доротеа Драговић.

Вања Максимовић освојио је 2. место, а Доротеа Драговић 3. место. Пласирали су се у следећи круг такмичења које ће бити одржано 16.6.2022. године у Петровцу на Млави.

7.5.2022. Светски дан дечије атлетике

У склопу Светског дана дечије атлетике 07.05.2022. Српски атлетски савез организовао је атлетски дан за основце.
Учествовали су ученици основних школа са наше општине.

Наши ученици првог разреда освојили су 3. место на општини Савски венац.

21.4.2022 Атлетика

У Београду на води 21.4.2022. године одржано је општинско такмичење у трчању. Учествовали су ученици основних школа са територије ГО Савски венац.
Вања Максимовић освојио је 1. место, а Доротеа Драговић 3. место. Пласирали су се на  Градско такмичење које ће бити одржано 11.6.2022. године на Ади Циганлији.

Безбедан школарац 30.05.2022

Ученици од 1. до 4. разреда учествовали су на општинском такмичењу „Безбедан школарац” у свечаној сали општине Савски венац.Екипа НАЈБОЉИ ДРУГОВИ (ученици 1. разреда) освојила је 2. место, екипа ПАЖЉИВЦИ (ученици 2. разреда) освојила је 2. место, екипа ЛИСИЦЕ (ученици 3. разреда) освојила је 3. место, екипа НЕМОЈ БИТИ ТАЈ ЛИК (ученици 4. разреда) освојила је 3. место.Ученици су утврдили и надоградили већ постојећа знања у области саобраћаја.

КРОС РТС-а 13.05.2022.

У петак 13.05.2022. године, наша школа се придружила највећој атлетској манифестацији –  Кросу РТС – а.  У  Кросу су учествовали ученици млађих и старијих разреда наше школе.  Крос је одржан у школском дворишту у присуству наставника физичког васпитања и учитеља и  протекао је у спортском и такмичарском духу.

Свим ученицима се захваљујемо на учешћу!

8. Март

Акција “Засади дрво” 25.2.2022.

У четвртак 24.02.2022. године, ученици првог разреда су са својим учитељицама учествовали у акцији „Засади дрво“. Засадили су две саднице Белог бора у дворишту школе.
Акција има за циљ упознавање ученика са значајем пошумљавања и важности

Облежавање Дана Светог Саве 27.1.22.

Презентацију ученика Милутина Матијевића VII-1 о животу и делу Светог Саве можете погледати ОВДЕ

Новогодишњи базар 30.12.21.

Новогодишњи базар у нашој школи одржан је 29. децембра 2021. године. На базару су се могле видети рукотворине ученика млађих разреда инспирисане новогодишњим празницима.

ОБЕЛЕЖАВАЊЕ ДАНА ШКОЛЕ 5.11.21.

Здрава исхрана 8.10.21

Ученици наше школе претходних дана обележили су Дечију недељу, уз разнолике активности. Представљамо вам радове ђака на тему “Здрава исхрана”, који су користили воће, поврће и слаткише, како би направили различите фигуре.