КРОС РТС-а 15.0.2022.

У петак 13.05.2022. године, наша школа се придружила највећој атлетској манифестацији –  Кросу РТС – а.  У  Кросу су учествовали ученици млађих и старијих разреда наше школе.  Крос је одржан у школском дворишту у присуству наставника физичког васпитања и учитеља и  протекао је у спортском и такмичарском духу.

Свим ученицима се захваљујемо на учешћу!

8. Март

Акција “Засади дрво” 25.2.2022.

У четвртак 24.02.2022. године, ученици првог разреда су са својим учитељицама учествовали у акцији „Засади дрво“. Засадили су две саднице Белог бора у дворишту школе.
Акција има за циљ упознавање ученика са значајем пошумљавања и важности

Облежавање Дана Светог Саве 27.1.22.

Презентацију ученика Милутина Матијевића VII-1 о животу и делу Светог Саве можете погледати ОВДЕ

Новогодишњи базар 30.12.21.

Новогодишњи базар у нашој школи одржан је 29. децембра 2021. године. На базару су се могле видети рукотворине ученика млађих разреда инспирисане новогодишњим празницима.

ОБЕЛЕЖАВАЊЕ ДАНА ШКОЛЕ 5.11.21.

Здрава исхрана 8.10.21

Ученици наше школе претходних дана обележили су Дечију недељу, уз разнолике активности. Представљамо вам радове ђака на тему “Здрава исхрана”, који су користили воће, поврће и слаткише, како би направили различите фигуре.