Поштовани родитељи,

СВЕЧАНИ ПРИЈЕМ ПРВАКА биће одржан у петак, 1.9.2023. године у 10:00 часова у фискултурној сали.

Добро дошли прваци! Желимо вам срећан почетак школске године!

Поштовани ученици и родитељи,

Пред нама је почетак нове школске године.

Школска 2023/24. година почиње у петак, 1.09.2023. године.

Ученици од 2. – 8. разреда долазе у школу у 8:00 часова и улазе са учитељима и одељењским старешинама. Активности са одељењским старешинама ће трајати до 9:30 часова.

Према Смерницама за организацију и реализацију образовно-васпитног рада у основној школи у школској 2023/24. години, Министарства просвете, први школски дан биће посвећен разговору са ученицима о вредности међусобног поштовања, сарадње и солидарности, уз уважавање различитости. Ученици ће се упознати са планом рада и добиће бесплатне комплете уџбеника.

Свим нашим ученицима, родитељима и наставницима желимо срећну и успешну нову школску годину!